Flibabba MUGURSOMA Fall Flowers

45,00
Augstums (cm) 35
Platums (cm) 26
Garums (cm) 13
Svars (grami) 358

Ļaujiet savam bērnam atklāt žilbinošās rudens krāsas ar mūsu rudens ziedu apdruku. Tāpat kā ar visiem FILIBABBA produktiem, mūsu dizainers ir radījis šo apdruku ar lielu rūpību pret detaļām.
Izbaudiet skaisto ražas anemone un mazākos savvaļas ziedus, kas atrodami grāvmalā, jo Fall Flowers svin krāsaino rudens floru, bet tumšais fons darbojas kā mierīgs audekls krāsainajiem ziediem.
Šo mazo, bet ietilpīgo mugursomu mazajiem var izmantot kā bērnudārza somu vai nelielām jautrām ekskursijām. Mugursomai ir viens liels nodalījums, un priekšpusē ir neliela ārējā kabata jūsu sīkajiem dārgumiem. Plecu siksnas ir polsterētas un regulējamas, lai nodrošinātu vislabāko komfortu. Mugursoma ir izgatavota no pārstrādāta RPET poliestera, kas ir izturīgs un viegli noslaukāms.
Kas ir RPET?
Šī soma ir izgatavota no RPET, poliestera auduma, kas izgatavots no pārstrādātas plastmasas. Plastmasu savāc, notīra, sasmalcina un pēc tam savērpj pavedienā un veido audumu. Izmantojot otrreiz pārstrādātu RPET, nevis jaunu poliesteru, mēs varam izņemt plastmasu no dabas, samazināt enerģijas patēriņu ražošanā un samazināt arī ekoloģisko pēdu. Iegādājoties produktus, kas izgatavoti no otrreizēji pārstrādātiem materiāliem, jūs sniedzat savu ieguldījumu atbildīgākā tekstilizstrādājumu ražošanā.