Moonie Dungojošais Zaķis ar lampu

60,00
Moonie Dungojošais Zaķis ar lampu
Viegla, maiga skaņa
Sirdsdarbības skaņa ir īsts skaņu ieraksts mammas vēderā. Tas ļauj bērnam nomierināties un justies droši, ar jau labi pazīstamu skaņu. Jūras viļņi, ko dzirdat, ir no Baltijas jūras, un kalnu straumes skaņas ir ieraksts nāk no Tatru kalniem.
MOONIE drauga nomierinošās skaņas filtrē apkārtējās skaņas un nodrošina bērniem mierīgu miegu. Tam ir regulējams skaļuma modulis, lai jūs varētu izvēlēties piemērotu skaļuma līmeni, kas atbilst jūsu bērna vajadzībām.
MOONIE zaķim ir arī nomierinoša šūpuļdziesma, kas veidota uz kalimbas – īpaši piemērota jaundzimušajiem.
Nakts lampa zaķa puncī
Katram MOONIE draugam puncī ir arī naktslampa, kas var spīdēt 7 dažādās krāsās.
Maiga gaisma ļauj naktī pabarot mazuli un/vai nomainīt autiņus, neieslēdzot lielo telpas apgaismojumu. Kad bērns sāk raudāt, lampa ar bezpilota aparātu ieslēdzas, tā apgaismo un nomierina bērnu.
LED lampa nesasilst un tā ir pilnīgi droša. Dungojošais MOONIE draugs ir lieliski piemērots arī vecākiem bērniem, kuriem bail no tumsas. Nakts gaismu var ieslēgt bez skaņas un atstāt ieslēgtu uz nakti.
Viedais raudāšanas detektors
MOONIE zaķim ir viedais raudāšanas detektors, kas paredzēts brīžiem, kad jūsu bērns pēkšņi pamostas. Tiklīdz jūsu bērns sāk rosīties, Smart Cry Detector iedarbina drošu, dabisku, maigu skaņu, kas nomierina jūsu bērnu, palīdzot viņam atgriezties saldā miegā.
MOONIE dungojošais zaķis apklust pēc 30 minūtēm un automātiski pāriet 3 stundu gaidīšanas režīmā. Smart Cry Detector var arī atslēgt, ja tas nav nepieciešams.
Ērta un ekoloģiska uzlāde, izmantojot USB.
MOONIE modulim ir nepieciešamas 3 stundas, lai to pilnībā uzlādētu. Pilnībā uzlādēts akumulators darbojas 8 stundas nepārtraukti, ieslēdzot gaismu un skaņu.
MOONIE zaķis ir izgatavots no augstākās kvalitātes materiāliem, kas ir sertificēti un droši lietojami bērniem.