FILIBABA gulēšanas ligzdiņa Kapok blush

129,00

Šī augstākās kvalitātes bērnu ligzda ir ražota ar 100% kapoka pildījumu, kas palīdz radīt veselīgu un alerģiju brīvu vidi jūsu mazulim. Ārējais audums ir izgatavots no 100% organiskās kokvilnas.


Kapoka šķiedras satur dabīgu rūgtvielu, kas padara kapoku izturīgu pret putekļu ērcītēm, baktērijām un sēnīšu sporām.


Turklāt kapoka šķiedras ir izolējošas, temperatūru regulējošas un elpojošas. Tā kā maziem bērniem ir ļoti grūti kontrolēt savu ķermeņa temperatūru, materiālu unikālās īpašības padara mūsu kapoka mazuļu ligzdu par ideālu vidi jūsu mazajam.


Kapoks nāk no kokiem, kas aug plantācijās Āzijā un Dienvidamerikā. Atšķirībā no citām dabīgajām šķiedrām, piemēram, piem. kokvilnu, kapoku var novākt gadu no gada bez koku ciršanas.


Mēs esam izstrādājuši savu mazuļa ligzdu ar rāvējslēdzēja funkciju, kas ļauj aizvilkt rāvējslēdzēju un izmantot to kā gultas buferi, kad mazulis izaug no mazuļa ligzdas, bet viņam joprojām ir jājūtas noslēgtam. Jūs varat atvērt un aizvērt savu mazuļa ligzdu ar skaistu ādas siksnu. Mūsu mazuļa ligzda ir izstrādāta bez aukliņām, lai nodrošinātu jūsu bērnu vislabākajā veidā.


Mūsu kapoka mazuļu ligzdas ir minimālistiskās krāsās, piemēram, bēšā un pelēkā krāsā, ko var viegli saskaņot ar visām mūsu izdrukām.


Svarīga informācija: Vienmēr atcerieties novietot mazuli tā, lai tā galva būtu prom no aizdares daļas, un noteikti novietojiet mazuļa ligzdu uz līdzenas virsmas. Nekad neatstājiet savu mazuli bez uzraudzības.


Izmēri:

Garums 85cm

Platums 50cm

Augstums 14cm


Kapoks ir dabisks un organisks materiāls.Ja nepieciešams mazgāt kapoka izstrādājumu, iesakām to mazgāt ar enzīmu nesaturošu mazgāšanas līdzekli maksimāli 30 grādu temperatūrā un izvairīties no veļas mīkstinātāja lietošanas, lai saglabātu kapoka dabiskās īpašības. Mazgāšanas laikā ir svarīgi ar spēcīgu centrifūgu, lai pirms žāvēšanas no produktiem izdalītos  daudz ūdens, jo kapoka smalkā šķiedru struktūra nozīmē, ka ūdens cieši nosēžas ap šķiedrām. Ir ļoti svarīgi, lai kapoka izstrādājums starp mazgāšanu un žāvēšanu nebūtu slapjš, jo tas var būt grūti kapoka šķiedrai, kas no šķiedras var izdalīt daļu no savas dabiskās krāsas.