Moonie Lācis - Cappuchino

65,00
VIEGLA, MAIGA SKAŅA.
MOONIE lācīša skaņas nav datora ģenerētas, bet reāli dabisku skaņu ieraksti.

Sirdsdarbības skaņa ir īsts skaņu ieraksts mammas vēderā. Tas ļauj bērnam nomierināties un justies droši, ar jau labi pazīstamu skaņu. Jūras viļņi, ko dzirdat, ir no Baltijas jūras, un kalnu straumes skaņas ir ieraksts nāk no Tatru kalniem.

MOONIE lācīša nomierinošās skaņas filtrē apkārtējās skaņas un nodrošina bērniem mierīgu miegu. Tam ir regulējams skaļuma modulis, lai jūs varētu izvēlēties piemērotu skaļuma līmeni, kas atbilst jūsu bērna vajadzībām.

MOONIE lācim ir arī nomierinoša šūpuļdziesma, kas veidota uz kalimbas - īpaši piemērota jaundzimušajiem.


NAKTS LAMPA LĀCĪŠA PUNCĪ.

Katram MOONIE draugam puncī ir arī naktslampa, kas var spīdēt 7 dažādās krāsās.

Maiga gaisma ļauj naktī pabarot mazuli un/vai nomainīt autiņus, neieslēdzot lielo telpas apgaismojumu. Kad bērns sāk raudāt, lampa ar bezpilota aparātu ieslēdzas, tā apgaismo un nomierina bērnu.

LED lampa nesasilst un tā ir pilnīgi droša. MOONIE lācītis ir lieliski piemērots arī vecākiem bērniem, kuriem bail no tumsas. Nakts gaismu var ieslēgt bez skaņas un atstāt ieslēgtu uz nakti.VIEDAIS RAUDĀŠANAS DETEKTORS.

MOONIE lācītim ir viedais raudāšanas detektors, kas paredzēts brīžiem, kad jūsu bērns pēkšņi pamostas. Tiklīdz jūsu bērns sāk rosīties, Smart Cry Detector iedarbina drošu, dabisku, maigu skaņu, kas nomierina jūsu bērnu, palīdzot viņam atgriezties saldā miegā.

MOONIE lācītis apklust pēc 30 minūtēm un automātiski pāriet 3 stundu gaidīšanas režīmā. Smart Cry Detector var arī atslēgt, ja tas nav nepieciešams.ĒRTA UN EKOLOĢISKA UZLĀDE, IZMANTOJOT USB.

Mēs zinām, ka bērna piedzimšana nav viegls darbs un nebūtu nepieciešams mosties nakts vidū, lai nomainītu baterijas. Tādēļ Moonie modulī ir iebūvēta USB uzlādējama baterija, kas padara to par ērtu, ekonomisku un ekoloģisku.

MOONIE modulim ir nepieciešamas 3 stundas, lai to pilnībā uzlādētu. Pilnībā uzlādēts akumulators darbojas 8 stundas nepārtraukti, ieslēdzot gaismu un skaņu.SERTIFIKĀTI UN DROŠĪBA.

Visi MOONIE produkti tiek pārbaudīti SGS Switzerland Test Laboratory un atbilst Direktīvai 2009/48 / EK, apliecinot, ka tie ir piemēroti jaundzimušajiem.

Domājot par mūsu planētas nākotni un jaunajām paaudzēm, ražotāji ir pielikuši daudz pūļu, lai izveidotu šo bioloģisko līniju: MOONIE ORGANIC.

Šīs īpašās rotaļlietas ir izgatavotas no sertificētas organiskās kokvilnas, un katras rotaļlietas pildījums ir izgatavots no pārstrādātiem materiāliem.

Tie ir GOTS sertificēti.